Kábel USB-C, USB 3.2 Gen1, 5 Gbit/s, 240 W, 1,5 m
00202009
Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, nabíjačky s externým pevným diskom, dokovacej stanice, tabletu, smartfónu, power banky, herného ovládača alebo monitora na prenos digitálnych dát, signálov, zvuku, videa, Ethernetu a napájania
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Dvojité tienenie
Dvojité tienenie pre dobré zníženie elektromagnetického rušenia
Ultra HD - 4K
Pre dokonalú, vysoko rozlíšenú Ultra HD kinematografiu 4096 x 2160 (4K) pixelov
Štíhla a kompaktná
Tenký konektor je obzvlášť vhodný pre mobilné a ploché zariadenia alebo v stiesnených priestoroch
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
240W E-Marker pre USB-C PD
Inteligentná komunikácia cez e-markery: podporuje štandard USB-C Power Delivery (PD) 3.1 Extended Power Range (EPR) – nabíjanie až do 240 wattov
Optimised kink protection
Optimised kink protection thanks to flexible and resilient materials prevents cable breakage
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20%
Zo starého nové: Opláštenie kábla, chránič proti zalomeniu a kryt konektora tohto výrobku sú vyrobené zo 100 % preukázateľne recyklovaného plastu
Prenos dát superrýchlosťou
Superrýchlostný prenos dát až do 5 Gbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyvinylchlorid (PVC) |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. prenosová rýchlosť | 5000 Mbit/s |
| Max. výkon | 240 W |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Max. prenášaný prúd | 5 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie PC, notebooku, MacBooku, nabíjačky s externým pevným diskom, dokovacej stanice, tabletu, smartfónu, power banky, herného ovládača alebo monitora na prenos digitálnych dát, signálov, zvuku, videa, Ethernetu a napájania
- Tento plne vybavený USB kábel možno použiť aj ako USB-C kábel na monitor s vysokým rozlíšením a obnovovacou frekvenciou obrazu
- Skrútené dátové páry s vonkajším plášťom z robustného PVC materiálu minimalizujú rušenie
- Vnútorné vodiče z medi pre rýchly prenos dát a najlepšie napájanie
- Ideálny na nabíjanie, prenos dát a synchronizáciu
Rozsah dodávky
- 1 kábel USB-C
Systémové požiadavky
Ak sa používa ako kábel k monitoru: USB-C pripojenie s režimom DisplayPort Alternate Mode (DP Alt Mode), podpora Thunderbolt 3/4/5 alebo USB-4.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review





