Káblová krabička "Maxi" pre predlžovačku, 40,6×15,6×13,5 cm, čierna
00221012
Usporiadané vedenie káblov: Udržiavaj neporiadok z káblov a rozbočovačov v poriadku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
More safety
Effective protection: the cable box hides the socket strip, plugs and cables from curious children's hands and pets such as cats, dogs and rodents, thereby protecting people, animals and technology
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer kábla | 20 mm |
| Rozmer - šírka | 40.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 15.6 cm |
| Rozmer - výška | 13.5 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Usporiadané vedenie káblov: Udržiavaj neporiadok z káblov a rozbočovačov v poriadku
- Plastová krabička pre jednoduché uskladnenie a ochranu pred prachom a nečistotami
- Ochrana káblov s káblovými zárezmi na oboch stranách ako vstup a výstup káblov pre jednoduchý prístup a optimalizovanú cirkuláciu vzduchu
- Gumené nožičky, ktoré zabezpečujú, že organizér na káble pevne drží na mieste
- Vhodné pre štandardnú 6-zásuvkovú predlžovačku s vypínačom
- Taktiež vhodné na uskladnenie a organizovanie nabíjačiek, napríklad pre mobilné telefóny alebo tablety, malé pevné disky, USB kľúče alebo podobné predmety
- Veľká krabička na káble ideálna do kancelárie aj domova – pre väčší poriadok a štýl na stole, za televízorom, pri herných zostavách, v obývačke alebo kancelárii a pod.
- Univerzálna krabička na správu káblov: napríklad ju môžeš položiť na zem alebo na stôl
- Minimalistický, elegantný dizajn pre štýlový obytný priestor
Rozsah dodávky
- 1 "Maxi" káblová krabička
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
