Káblový kanál z kovu, magnetický, 90 x 5,6 x 1,6 cm, čierny
00220992
Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Easy handling thanks to magnetic cover
Replace cables any time without assembly work: the magnetic cover can be removed and reattached again whenever it needs to be
Optimal cable management
Space for up to 5 cables such as image, data, audio or power cables
Screw or glue
Easy mounting and secure hold: by means of screws or 3M adhesive strips, e.g. on the back of equipment, desks, etc.
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Množstvo | 1 Pc |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 90 cm |
| Rozmer - šírka | 5.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.6 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre bezpečné vedenie a ochranu káblov a drôtov pred poškodením
- Skry káble: či už na stene, na lište alebo na podlahe – káblový kanál môžeš použiť kdekoľvek
- Štýlové vedenie káblov s magnetickým krytom: harmonicky a „neviditeľne“ zapadne do tvojho bývania, napríklad na vedenie káblov pri stole od PC k monitoru
- Ideálne pre napájacie káble, sieťové káble, patch káble, video káble, audio káble, telefónne káble, SAT káble, anténne káble, reproduktorové káble, Toslink káble, HDMI káble a podobne
- Dá sa skrátiť na akúkoľvek dĺžku pomocou kovovej píly
Rozsah dodávky
- 1 káblový kanál s magnetickým krytom
- 1 inštalačný materiál
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















