Káblový zámok na bicykel, 65 cm, čierny
00178137
Káblový zámok na zabezpečenie tvojho bicykla alebo na univerzálne použitie
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 1 mm |
| Priemer kábla | 10 mm |
| Hmotnosť | 160 g |
| Rozmer - dĺžka | 65 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Zámka na kľúč |
Ďalšie informácie o produkte
- Káblový zámok na zabezpečenie tvojho bicykla alebo na univerzálne použitie
- Oceľový kábel s plastovým obalom na zabránenie poškriabaniu laku
- So zámkovým valcom a dvoma kľúčmi
- S praktickým držiakom na transport pre jednoduché upevnenie na sedlovú trubku
Rozsah dodávky
- 1 bicyklový káblový zámok
- 2 kľúče
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review