Kamerataška "Terra", 110 Colt, sivá
00121304
Či už ide o horskú turistiku alebo letnú dovolenku, ambiciózny fotograf si vždy rád vezme so sebou svoj digitálny fotoaparát a príslušenstvo. Taška "Terra" na rameno pojme DSLR, filtre, objektívy a podobne. Takže zachytíš dokonalý záber aj na cestách.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Vnútorná a vonkajšia tkanina tohto výrobku sú vyrobené zo 100% preukázateľne recyklovaného polyesteru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Série | Terra |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 315 g |
| Kód Veľkosti | 110 |
| Vnútorná šírka | 16 cm |
| Vnútorná výška | 16 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Soft bag |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Vrecko Colt na bezpečné uloženie a ochranu digitálneho fotoaparátu s príslušenstvom
- Priečinok pod krytom na úložné médiá a príslušenstvo
- Otváranie s dvojitým zipsom pre jednoduchú manipuláciu
- Predný priečinok so zipsom
- Dva bočné priečinky
- Umyvateľná základňa
- Odnímateľný ramenný popruh
- Pútko na opasok pre jednoduché nosenie
- Rýchlo uchopiteľná rukoväť
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Terra"
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review