Kamerová taška "Albany HC", 110 Colt, čierna
00185062
Taška Colt na uskladnenie a ochranu fotoaparátov s objektívom pred nečistotami a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex (600D) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Albany |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 280 g |
| Kód Veľkosti | 110 |
| Vnútorná šírka | 15 cm |
| Vnútorná výška | 14 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Soft bag |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Taška Colt na uskladnenie a ochranu fotoaparátov s objektívom pred nečistotami a poškriabaním
- Hlavné otváranie so zipsom na oboch stranách
- Predné vrecko na zips na doplnky ako káble, pamäťové karty a batérie
- Bočné sieťované vrecká
- Pútko na opasok pre väčšie pohodlie pri nosení
- Polstrované držadlo
- Nastaviteľný, odnímateľný ramenný popruh
- Stabilné dno tašky z pevného a odolného EVA materiálu
Rozsah dodávky
- 1 taška na kameru "Albany HC"
- 1 ramenný popruh
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review