Kamerová taška "Matera", 8 x 7,5 x 13 cm vnútorné rozmery, čierna
00121334
Idylická pláž v južnom Pacifiku s tyrkysovým morom: ako vášnivý fotograf chceš zachytiť tento dojem dokonale. Od filtrov po širokouhlé objektívy, prirodzene chceš mať všetko so sebou. Taška na fotoaparát „Matera“ má miesto pre tvoju DSLR a profesionálne príslušenstvo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Vnútorná a vonkajšia tkanina tohto výrobku sú vyrobené zo 100% preukázateľne recyklovaného polyesteru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Matera |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 225 g |
| Kód Veľkosti | 90 |
| Vnútorná šírka | 8 cm |
| Vnútorná výška | 13 cm |
| Vnútorná hĺbka | 7.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Softcase |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Vrecko na vybavenie pre bezpečné uloženie a ochranu digitálneho fotoaparátu s príslušenstvom
- Otváranie na dvojitý zips pre jednoduchú manipuláciu
- Priečinok pod krytom na úložné médiá a batérie
- Predný priečinok so zipsom
- 2 bočné priečinky
- Otierateľná základňa
- Odnímateľný ramenný popruh
- Pútko na opasok pre ľahké prenášanie
- Polstrovaná rukoväť
- 1 nastaviteľná vnútorná priečka
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Matera"
- 1 ramenný popruh
- 1 vnútorné priečky
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review