Kamerová taška "Phoenix", 170, čierna
00121351
Taška na vybavenie na uskladnenie a ochranu digitálnych zrkadloviek a systémových fotoaparátov spolu s príslušenstvom pred nečistotami a poškriabaním
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Phoenix |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 700 g |
| Kód Veľkosti | 170 |
| Vnútorná šírka | 36 cm |
| Vnútorná výška | 23 cm |
| Vnútorná hĺbka | 22 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Softcase |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy |
Ďalšie informácie o produkte
- Taška na vybavenie na uskladnenie a ochranu digitálnych zrkadloviek a systémových fotoaparátov spolu s príslušenstvom pred nečistotami a poškriabaním
- Hlavná priehradka s dvojitým zipsom
- Ploché predné vrecko s 3 sieťovanými priehradkami napr. na batérie
- Zipsové vrecko na kryte
- Dodatočný zips pod krytom napr. na pamäťové karty
- Zipsové vrecko na zadnej strane tašky
- Vrecko vo vnútri zadnej časti tašky na tablet
- 2 vonkajšie sieťované priehradky na bokoch
- Flexibilné, nastaviteľné držiaky na statív pod sieťovanými vreckami na bokoch
- 7 variabilných vnútorných prepážok
- Popruh na vozík na zadnej strane
- Podložka, ktorú možno utrieť
- Odnímateľný a dĺžkovo nastaviteľný ramenný popruh s ergonomicky tvarovanou ramennou výstužou
- Polstrovaná rukoväť
- Ochranný plášť proti dažďu integrovaný v spodnej časti zadnej sekcie
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Phoenix"
- 1 ramenný popruh
- 7 vnútorných prepážok
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review