Kamerová taška "Terra", 15,5 x 10 x 13 cm vnútorné rozmery, sivá
00121306
Idylická pláž v Južnom Pacifiku s tyrkysovým morom: ako vášnivý fotograf chceš tento dojem zachytiť dokonale. Od filtrov po širokouhlé objektívy, prirodzene chceš mať všetko so sebou. Taška na fotoaparát „Terra“ má miesto pre tvoju zrkadlovku a profesionálne príslušenstvo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Vnútorná a vonkajšia tkanina tohto výrobku sú vyrobené zo 100% preukázateľne recyklovaného polyesteru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Série | Terra |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 340 g |
| Kód Veľkosti | 110 |
| Vnútorná šírka | 15.5 cm |
| Vnútorná výška | 13 cm |
| Vnútorná hĺbka | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Softcase |
| Vybavenie | Nastaviteľné ramenné popruhy |
Ďalšie informácie o produkte
- Vrecko na vybavenie pre bezpečné uloženie a ochranu digitálneho fotoaparátu s príslušenstvom
- Priestor pod krytom na ukladanie médií a príslušenstva
- Otváranie so zipsom na oboch stranách pre jednoduchú manipuláciu
- Predný priečinok so zipsom
- Dva bočné priečinky
- Umývateľná spodná časť
- Odnímateľný ramenný popruh
- Pútko na opasok pre jednoduché nosenie
- Rýchlo uchopiteľná rukoväť
- 1 nastaviteľný vnútorný delič
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Terra"
- 1 ramenný popruh
- 1 vnútorný priečnik
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review