Kamerová taška "Terra", 7,5 x 4,5 x 13 cm vnútorné rozmery, sivá
00121302
Lyžovanie, slnko a úchvatný výhľad na hory: spomienky na takéto dni si budeš vždy chcieť uchovať. S kompaktnou taškou na fotoaparát "Terra" budeš mať digitálny fotoaparát vždy so sebou, aby si zachytil dokonalý záber. Malá, praktická a ideálna na život v pohybe.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Vnútorná a vonkajšia tkanina tohto výrobku sú vyrobené zo 100% preukázateľne recyklovaného polyesteru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Spôsob použitia | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Série | Terra |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 85 g |
| Kód Veľkosti | 90M |
| Vnútorná šírka | 7.5 cm |
| Vnútorná výška | 13 cm |
| Vnútorná hĺbka | 4.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Soft bag |
| Vybavenie | Neck strap Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Taška na ochranu a bezpečný prevoz malých digitálnych fotoaparátov
- Hlavná priehradka s dvojitým zipsom
- Špeciálna priehradka na kryte na pamäťové karty a batérie
- Krčný popruh so zapínaním na karabínu
- Pútko na opasok pre väčšie pohodlie pri nosení
- Podstava, ktorú možno utrieť
Rozsah dodávky
- 1 taška na kameru "Terra"
- 1 popruh na krk
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review