Kamerová taška "Valletta", 6 x 4 x 11 cm vnútorné rozmery, čierna
00185069
Taška na fotoaparát na ochranu a uskladnenie malého digitálneho fotoaparátu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Spôsob použitia | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polytex |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Valletta |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 50 g |
| Kód Veľkosti | 60L |
| Vnútorná šírka | 6 cm |
| Vnútorná výška | 11 cm |
| Vnútorná hĺbka | 4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Soft bag |
| Vybavenie | Pútko na opasok |
Ďalšie informácie o produkte
- Taška na fotoaparát na ochranu a uskladnenie malého digitálneho fotoaparátu
- Pútko na opasok pre pohodlné nosenie
- Krycia klapka so suchým zipsom
Rozsah dodávky
- 1 taška na fotoaparát "Valletta"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
