Kamerový batoh "Matera", 160, čierny
00121340
Keď si na cestách so svojím kamerovým vybavením, na túre alebo dlhšom výlete, je oveľa jednoduchšie nosiť si výbavu na chrbte. Nemusíš nechávať žiadne vybavenie doma, keď hľadáš ten dokonalý záber. Dokonca tam má miesto aj na zásoby, aby ti čakanie spríjemnilo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Vnútorná a vonkajšia tkanina tohto výrobku sú vyrobené zo 100% preukázateľne recyklovaného polyesteru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,12 cm (15,4") |
| Vhodné pre | Foto |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Matera |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 850 g |
| Kód Veľkosti | 160 |
| Vnútorná šírka | 27 cm |
| Vnútorná výška | 14 cm |
| Vnútorná hĺbka | 14 cm |
| Objem | 26 l |
| Rozmer - šírka | 30 cm |
| Rozmer - hĺbka | 17.5 cm |
| Rozmer - výška | 50 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak s priečinkom na notebook/tablet |
| Vybavenie | Nastaviteľné ergonomicky tvarované ramenné popruhy |
| Doplnkové vlastnosti | Dažďová pokrývka |
| Doplnky | Rain hood |
Ďalšie informácie o produkte
- Batoh na ergonomickú, pohodlnú prepravu a bezpečnú ochranu fotoaparátu spolu s tabletom alebo notebookom
- Polstrovaná, odnímateľná priehradka na fotoaparát integrovaná do spodnej časti
- Otvor priehradky na fotoaparát zabezpečený vodeodolným zipsom
- Priehradka, ktorú možno naplniť zhora na osobné veci a pod.
- Vo vnútri zadnej časti je priehradka na tablety alebo notebooky do veľkosti 15,6"
- 5 odnímateľných vnútorných prepážok v priehradke na fotoaparát
- Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy s ergonomicky tvarovaným polstrovaním
- Polstrovaná zadná časť
- Nastaviteľný hrudný popruh
- Extra nosná rukoväť
- 2 bočné vrecká (napr. na fľašu s vodou)
- Nastaviteľné úchyty na pripevnenie statívu a pod.
- Vhodný ako príručná batožina
- Celoročné puzdro chráni batoh pred dažďom a prachom
Rozsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát „Matera“
- 5 vnútorných priehradok
- 1 pláštenka proti dažďu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review