Kamerový ruksak "Matera", 200, čierny
00121341
Keď si na cestách so svojím kamerovým vybavením, na túre alebo dlhšom výlete, je oveľa jednoduchšie nosiť si výbavu na chrbte. Nemusíš nechávať žiadne vybavenie doma, keď hľadáš ten dokonalý záber. Dokonca tam má miesto aj na zásoby, aby ti čakanie spríjemnilo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,12 cm (15,4") |
| Vhodné pre | Foto |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Materiál | Recyklovaný polyester (R-PET) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Matera |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 900 g |
| Kód Veľkosti | 200 |
| Vnútorná šírka | 30 cm |
| Vnútorná výška | 35 cm |
| Vnútorná hĺbka | 14 cm |
| Objem | 22 l |
| Rozmer - šírka | 31 cm |
| Rozmer - výška | 42 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak s priečinkom na notebook/tablet |
| Vybavenie | Nastaviteľné ergonomicky tvarované ramenné popruhy |
| Doplnkové vlastnosti | Dažďová pokrývka |
| Doplnky | Rain hood |
Ďalšie informácie o produkte
- Batoh na ergonomickú, pohodlnú prepravu a bezpečnú ochranu fotoaparátu spolu s tabletom alebo notebookom
- Rýchly prístup k polstrovanému priehradku na fotoaparát cez vonkajšok batohu
- Priehradka, ktorú možno naplniť zhora, na osobné veci, s dvojitým zipsom
- Priehradka vzadu s dvojitým zipsom pre úplný prístup k fotoaparátu
- Vo vnútri batohu je priehradka na tablety alebo notebooky do veľkosti 15,6"
- 5 nastaviteľných vnútorných prepážok a elastický držiak v priehradke na fotoaparát
- Dĺžkovo nastaviteľné ramenné popruhy s ergonomicky tvarovaným polstrovaním
- Polstrovaný chrbát
- Nastaviteľný hrudný popruh
- S dodatočným ramenným popruhom možno batoh premeniť na tašku cez rameno
- Extra úchyt na prenášanie hore a na boku
- 2 priehradky so zipsami na prednej strane batohu
- 1 bočný vrecko (napr. na fľašu s vodou)
- Nastaviteľné slučky na spodnej strane batohu na pripevnenie statívu a pod.
- Vhodný ako príručná batožina
- Nepremokavý kryt chráni batoh pred dažďom a prachom
Rozsah dodávky
- 1 batoh na fotoaparát "Matera"
- 1 odnímateľný ramenný popruh
- 5 vnútorných prepážok
- 1 držiak s elastickou páskou
- 1 pláštenka proti dažďu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review