Kamerový vozík „Miami“, 200, čierna/červená
00139854
Vozík na vybavenie na ochranu a prepravu značného množstva fotografickej techniky vrátane notebooku alebo tabletu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Foto |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Miami |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 30 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 50 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 23 cm |
| Hmotnosť | 2900 g |
| Kód Veľkosti | 200 |
| Vnútorná šírka | 27 cm |
| Vnútorná výška | 37 cm |
| Vnútorná hĺbka | 12 cm |
| Objem | 12 l |
Ďalšie informácie o produkte
- Vozík na vybavenie na ochranu a prepravu značného množstva fotografickej techniky vrátane notebooku alebo tabletu
- Polstrovaná, odnímateľná priehradka na fotoaparát s vrchnákom z materiálu sieťoviny
- Jedna predná priehradka s polstrovaným priehradkom na notebook
- Jedna ďalšia predná priehradka s organizérom a na malé doplnky
- Priehradka na tablet z neoprénového materiálu pod vrchnákom
- 8 odnímateľných vnútorných priehradok v priehradke na fotoaparát, 1 neoprénová priehradka s háčikom a slučkou na upevnenie fotoaparátu
- Nastaviteľné ramenné popruhy s ergonomickým polstrovaním integrovaným v zadnej časti vozíka
- Rukoväť s mäkkým polstrovaním
- Dve bočné vrecká z materiálu sieťoviny
- Nastaviteľný držiak na statív na boku vozíka
- Nožičky
- Rám vozíka a kolieska
- Vhodné ako príručná batožina
- Nepremokavý obal chráni batoh pred dažďom a prachom
Rozsah dodávky
- 1 kamerový vozík "Miami"
- 8 vnútorných prepážok
- 1 vnútorná prepážka z neoprénu
- 1 pláštenka proti dažďu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review