Klávesnica "KW-700", bezdrôtová, strieborná/biela, QWERTZ CZ
67182610
Štýlová, úzka bezdrôtová klávesnica pre rýchly a pohodlný vstup dát na PC alebo notebooku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Inteligentné riadenie energie
Inteligentné riadenie energie aktivuje pohotovostný režim, keď sa nepoužíva
Laserom vyryté klávesy
Laserom označené klávesy zaručujú vysokú odolnosť voči odereniu
Tiché klávesy
Tiché klávesy umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s klávesnicou
Kľúčová štruktúra s nožnicovým mechanizmom
Nožnicové klávesy rozdeľujú stlačenia kláves rovnomerne a presne, čím zabezpečujú intuitívne, plynulé a tiché písanie
Štíhly dizajn
Elegantný štíhly dizajn: dokonalá symbióza funkčnosti a štýlu pre stôl
Individuálne oddelené kľúče
Rýchle, jednoduché čistenie a pohodlné písanie vďaka plochým, samostatne oddeleným klávesom
Full-frame klávesnica
Full-frame klávesnica vám poskytuje bežný štandard klávesnice v plnom rozsahu
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Vypínač zapnutia/vypnutia
Samostatný vypínač umožňuje energeticky úsporné využitie zariadení
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Multimediálne klávesy Tiché klávesy |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Biela |
| Farba | Strieborno-biela |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTZ (CZ/SK) |
| Farba | Strieborná Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 43.9 cm |
| Rozmer - hĺbka | 13.5 cm |
| Rozmer - výška | 2.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Slimline klávesnica |
| Počet tlačidiel | 105 |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Nožničkový mechanizmus |
Ďalšie informácie o produkte
- Štýlová, úzka bezdrôtová klávesnica pre rýchly a pohodlný vstup dát na PC alebo notebooku
- Spoľahlivá bezdrôtová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Jednoduché nastavenie vďaka automatickému pripojeniu Smartlink
- Nie je potrebný žiadny dodatočný softvér – stačí zapojiť a začať
- USB port
- Česká klávesnica
Rozsah dodávky
- 1 bezdrôtová klávesnica "KW-700"
- 1 prijímač
- 2 AAA mikro batérie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10/8.1/8/7/Vista
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

