Koaxiálna okenná priechodka, F-vidlica - F-vidlica
00205227
Na prenos audio a video signálov napr. medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom, ideálne pre okno s priechodkou
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedancia | 75 Ω |
| Druh tienenia | Tienený |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 0.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténny kábel |
| Úroveň tienenia | 75 dB |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na prenos audio a video signálov napr. medzi anténovou zásuvkou, satelitným prijímačom a televízorom, ideálne pre okno s priechodkou
- Mimoriadne odolný, plochý kábel na premostenie okien a dverí bez vŕtania dier
- Pre satelitné systémy alebo BB/GA
- Digitálne vhodný
Rozsah dodávky
- 1 okno s káblovou trasou
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

