Koaxiálny kábel pre káblový router, sieť, F-konektor, 75 Ω, 120 dB, 3,00 m
00202033
Na pripojenie routerov / káblových modemov k SAT / anténovej zásuvke / multimediálnej zásuvke na prenos sieťového signálu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Prenos gigabitových dát
Prenos dát cez gigabitový Ethernet až do 1 Gbps
Vynikajúca kvalita prevodovky
Vysokokvalitné materiály a remeselná práca zaručujú vynikajúcu kvalitu prenosu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Optimised kink protection
Optimised kink protection thanks to flexible and resilient materials prevents cable breakage
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20%
Zo starého nové: Opláštenie kábla, chránič proti zalomeniu a kryt konektora tohto výrobku sú vyrobené zo 100 % preukázateľne recyklovaného plastu
Meďový vnútorný vodič
Meďový vnútorný vodič pre najlepšie prenosové vlastnosti
4-násobne tienený
Štvornásobné tienenie pre optimálne zníženie elektromagnetického rušenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Impedancia | 75 Ω |
| Druh tienenia | 4-násobne tienený |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 3 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Anténny kábel |
| Prevedenie | SAT k prijímaču |
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Úroveň tienenia | 120 dB |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Na pripojenie routerov / káblových modemov k SAT / anténovej zásuvke / multimediálnej zásuvke na prenos sieťového signálu
- Vhodné pre súčasný štandard prenosu káblového pripojenia EuroDOCIS 3.1/3.0/2.0/1.1/1.0
- Odporúčané pre nový vysokorýchlostný internet
- Môže sa tiež použiť ako satelitný kábel pre prijímače / televízory
- Impedancia 75 Ohmov
Rozsah dodávky
- 1 koaxiálny kábel
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

