Kufrík na 50 gramofónových platní (vinyl/LP), hliníkový vzhľad, strieborný
00181435
Pre teba to musí byť vinyl, však? Ale kam dať tieto neoceniteľné kúsky z tvojej zbierky? V hliníkovom puzdre sú platne upratané a dokonale chránené pred prachom. Tak si môžeš užívať zvuky babičkiných hitov z 50. rokov aj tvojej obľúbenej kapely ešte veľmi dlho.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | CD, DVD, Blu-ray disky |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester Hliník Akrylonitrilbutadiénstyrén (ABS) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 33.5 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 36 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 21.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet diskov | 50 |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokokvalitný obal s hliníkovým vzhľadom na archiváciu 50 LP spolu s ich originálnymi obalmi
- Pevná rukoväť
- Zamykateľné
- S nohami
Rozsah dodávky
- 1 obal na LP
- 2 kľúče
Poznámky pre spotrebiteľov
LP obaly nie sú súčasťou dodávky.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Zmestia sa platne s ochrannou fóliou aj do obalu LP?
Obal má rozmery 33,5 x 21 x 34,5 cm, takže platne s ochrannou fóliou môžu byť uložené aj v ňom. Upozorňujeme, že veľké ochranné obaly nemusia mať miesto na viac ako 50 LP platní.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review