Ľadvinka na mobil, bežecký pás na jogging, reflexný, čierny
00019859
Športovo, športovo! Keď si v pohybe, nudiť sa nemôžeš – je super, že naše smartfóny spájajú dostupnosť a hudbu. S naším bežeckým opaskom si bezpečne a dobre chránený zbalíš mobil a cennosti počas športovej aktivity. Bežecký opasok olé!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nastaviteľný popruh
Športové vrecko na mobil pre S až XL: Vďaka nastaviteľnej dĺžke, gumičky s pevným zapnutím opasku sú cvičenie a šport zábavné pre každého
Strieborný reflektor
Reflektorová bežecká taška: strieborný reflektor pre lepšiu viditeľnosť za súmraku a v tme
Tri extra vrecká
Bezpečne uložené v ľadvinke počas športu: veľká priehradka so zipsom na smartfón a dve malé priehradky so zipsom na kľúče, peniaze a podobne.
Vodoodpudivý, syntetický elastán
Či už voda strieka alebo sa potí: Mobilný telefón je optimálne chránený vodoodpudivým syntetickým elastanom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálny |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Syntetický elastan |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Running |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Active Line |
| Série | Active Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 94 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 11 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 0.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Pracka |
Ďalšie informácie o produkte
- Či už beháš, chodíš na turistiku, jazdíš na koni, bicykluješ alebo trénuješ psa – s bežeckým opaskom z pevného syntetického elastanu máš so sebou všetko od mobilu až po horčík počas športu a iných vonkajších aktivít.
- Väčšia sloboda pohybu počas športu: miesto pre tvoj smartfón a TWS slúchadlá, ako aj ďalšie drobnosti ako kľúče, vreckovky a magnéziové tablety v samostatných priehradkách bedrovej tašky
- Podšívka v puzdre udržiava smartfón, peniaze a podobne suché a chráni pred prachom a špinou
- Vhodné pre obvod bokov 65 cm - 140 cm
Rozsah dodávky
- 1 ľadvinka
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review