Lanzarote, nástenné hodiny riadené rádiovým signálom, teplomer/vlhkomer, 35 cm, tiché, čierne
00185887
Rádio riadené hodiny s analógovým zobrazením času a digitálnym ukazovateľom teploty a vlhkosti vzduchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Hygrometer
Zobrazenie vlhkosti pre interiér
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Teplomer
Zobrazenie vnútornej teploty
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA Mignon AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čísla |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Čierna |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 35 cm |
| Hmotnosť | 970 g |
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 35 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny Analógový |
| Ďalšie funkcie | Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Vlhkomer (0% až 100%) Teplomer (-30°C až +50°C) |
Ďalšie informácie o produkte
- Rádio riadené hodiny s analógovým zobrazením času a digitálnym ukazovateľom teploty a vlhkosti vzduchu
- Veľký biely ciferník s arabskými číslicami
- hodinová, minútová a sekundová ručička
- Nadčasový dizajn robí zo stenskej hodiny všestranný doplnok do akejkoľvek miestnosti, napríklad do kuchyne, obývačky alebo kúpeľne
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny na diaľkové ovládanie "Lanzarote"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 batéria AAA micro
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nesúťažné použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické výrobky zakázané.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neumiestňuj produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a podobne. Elektronické zariadenia aj rámy okien negatívne ovplyvňujú funkciu produktu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Určite drž deti od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
Varovanie – Batérie
- Určite dodrž správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si pokyny na správny výber batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadenia, na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (pokiaľ nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nevyhadzuj batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nenechaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review