Laptopová taška "Genua", do 44 cm (17,3"), čierna
00231020
Ideálna do kancelárie, na univerzitu alebo keď si na cestách v meste, štýlová taška na notebook poskytuje pohodlnú prepravu, bezpečné uloženie a ochranu pred špinou, poškriabaním a vlhkosťou pre notebook aj príslušenstvo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Priehradka na notebook
Priehradka na notebook pre chránenú prepravu
Nastaviteľný ramenný popruh
Ramenný popruh nastaviteľný na dĺžku
Obalené rukoväte
Praktické rukoväte s látkovým plášťom pre pohodlné prispôsobenie
Pás električiek
Popruh vozíka na pohodlné pripevnenie k rukoväti vozíka
Štruktúra organizátora vo vnútri
Vždy majte prehľad v taške na notebook: organizér vo vnútri firemnej tašky pre jasné uloženie príslušenstva
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 44 cm (17,3") |
| Pohlavie | Unisex |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Genua |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 46 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 35 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 6.5 cm |
| Tvar | Taška na notebook |
| Hmotnosť | 410 g |
| Vnútorná šírka | 43.5 cm |
| Vnútorná výška | 33 cm |
| Vnútorná hĺbka | 5 cm |
| Objem | 8 l |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálna do kancelárie, na univerzitu alebo keď si na cestách v meste, štýlová taška na notebook poskytuje pohodlnú prepravu, bezpečné uloženie a ochranu pred špinou, poškriabaním a vlhkosťou pre notebook aj príslušenstvo.
- Príjemný, škvrnitý materiál
- Zipsová priehradka vpredu
- Neutrálny dizajn ako ideálna taška na notebook pre mužov aj ženy
Rozsah dodávky
- 1 taška na notebook "Genua"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
