Laptopový batoh "Genua", do 40 cm (15,6"), čierny
00216597
Ideálny do kancelárie, na univerzitu alebo keď si na cestách v meste, tento štýlový batoh na notebook poskytuje pohodlný transport, bezpečné uloženie a ochranu pred špinou, poškriabaním a vlhkosťou pre notebook aj príslušenstvo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Štíhle, polstrované ramenné popruhy
Úzke, polstrované ramenné popruhy pre pohodlné nosenie bez obmedzovania
Priestranné predné vrecko
Priestranné predné vrecko na doplnky alebo osobné veci
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Vnútorný materiál | Polyester |
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Genua |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 450 g |
| Vnútorná šírka | 37 cm |
| Vnútorná výška | 48 cm |
| Vnútorná hĺbka | 9 cm |
| Objem | 14 l |
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - hĺbka | 9 cm |
| Rozmer - výška | 46 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Ruksak s priečinkom na notebook |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálny do kancelárie, na univerzitu alebo keď si na cestách v meste, tento štýlový batoh na notebook poskytuje pohodlný transport, bezpečné uloženie a ochranu pred špinou, poškriabaním a vlhkosťou pre notebook aj príslušenstvo.
- Pohodlné držadlo
- Príjemný, škvrnitý materiál
- Zipsová priehradka vpredu
- Neutrálny dizajn ako ideálny batoh na notebook pre mužov aj ženy
Rozsah dodávky
- 1 batoh na notebook
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
