Laptopový batoh "Viedeň", do 44 cm (17,3"), čierny
00216488
Ideálny na vonkajšie aktivity, odolný a pevný batoh na notebook zabezpečuje pohodlný prevoz, bezpečné uloženie a ochranu pred nečistotami, škrabancami a vlhkosťou pre tvoj notebook aj príslušenstvo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Polstrovaný chrbát
Polstrovaná operadla pre ergonomické a pohodlné nosenie
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Štíhle, polstrované ramenné popruhy
Úzke, polstrované ramenné popruhy pre pohodlné nosenie bez obmedzovania
Priestranné predné vrecká
Priestranné predné vrecká na ďalšie doplnky alebo osobné veci
Dokumentová plošina
S priečinkom na dokumenty sú dôležité dokumenty, zložky alebo zápisník okamžite po ruke
Obalená rukoväť
Praktická rukoväť s látkovým povlakom pre pohodlie pri nosení
Štruktúra organizéra v prednom vrecku
Organizačná štruktúra v prednom vrecku na organizované skladovanie doplnkov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 44 cm (17,3") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Vienna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 1292 g |
| Vnútorná šírka | 27 cm |
| Vnútorná výška | 42 cm |
| Vnútorná hĺbka | 5 cm |
| Objem | 43 l |
| Rozmer - šírka | 33 cm |
| Rozmer - hĺbka | 23 cm |
| Rozmer - výška | 50 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálny na vonkajšie aktivity, odolný a pevný batoh na notebook zabezpečuje pohodlný prevoz, bezpečné uloženie a ochranu pred nečistotami, škrabancami a vlhkosťou pre tvoj notebook aj príslušenstvo.
- Priehradka na notebook, ktorá sa otvára do boku
- Odnímateľný obal na notebook (42 x 27 x 5 cm)
- Malá ďalšia vnútorná priehradka
- Zipsová priehradka vpredu
- Dve veľké zipsové priehradky na káble
- Dve malé zipsové priehradky na boku
- Výstup na slúchadlá
Rozsah dodávky
- 1 batoh na notebook "Vienna"
- 1 obal na notebook
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review