Laptopový obal "Jersey", od 40 do 41 cm (15,6" - 16,2"), fialkový
00222032
Štíhly a šikovne navrhnutý – obal na notebook „Jersey“ je ideálnym, moderným doplnkom, ktorý dokonale doplní tvoj každodenný outfit. Príjemný dizajn v jemnej fialovej farbe je skvelo doplnený zipsom v rovnakej farbe.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivej plochy púzdra
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Úzky rukáv dresu
Úzky rukáv z pohodlného a trendového dresového materiálu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 40 - 41 cm (15,6" - 16,2") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Jersey |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Žiadny dizajn/motív |
| Farebný odtieň | Orgovánová |
| Farba | Orgovánová |
| Série | Jersey |
| Farba | Fialová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 42 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 30 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Hmotnosť | 290 g |
| Vnútorná šírka | 41 cm |
| Vnútorná výška | 29 cm |
| Vnútorná hĺbka | 1 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Stabilné, dobre navrhnuté puzdro na notebook pre bezpečné uloženie notebookov a príslušenstva a na ochranu pred nečistotami a poškriabaním
Rozsah dodávky
- 1 púzdro na notebook "Jersey"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
