Laptopový ruksak "Merida", rolltop, do 40 cm (15,6"), čierny
00216492
Mestský street style – zosobnený v batohu na notebook „Merida“! Buď trendy na mestských uliciach – či už si na univerzite alebo ideš do práce. Batoh na notebook a tablet zaujme aj svojimi funkciami: roll-top systém sa flexibilne prispôsobí obsahu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Mäkká vnútorná výstelka
Mäkká vnútorná výstelka na ochranu citlivej plochy púzdra
Polstrovaný chrbát
Polstrovaná operadla pre ergonomické a pohodlné nosenie
Polstrovaná priehradka na notebook
Polstrovaná priehradka na notebook pre spoľahlivú ochranu počas prepravy
Flexibilný objem
Či je obsahu veľa alebo málo – flexibilné zatváranie na rolovací vrch sa prispôsobuje rôznym objemom
2-v-1 batoh pre notebook a tablet
Či už notebook, tablet alebo oboje: jedna priehradka pre zápisníky do 40 cm (15,6") a pre tablety do 28 cm (11")
Priestranné predné vrecká
Priestranné predné vrecká na ďalšie doplnky alebo osobné veci
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pre zariadenie s uhlopriečkou | 39,62 cm (15,6") |
| Vhodné pre | Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyuretán (PU) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Merida |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vnútorná šírka | 38 cm |
| Vnútorná výška | 43 cm |
| Vnútorná hĺbka | 9 cm |
| Objem | 22 l |
| Rozmer - šírka | 40 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11 cm |
| Rozmer - výška | 45 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Možnosť roztiahnutia od 15 l do 22 l |
| Ďalšie funkcie | Možnosť roztiahnutia od 15 l do 22 l |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálny do kancelárie, na univerzitu alebo keď si na cestách v meste, tento štýlový batoh na notebook poskytuje pohodlný transport, bezpečné uloženie a ochranu pred špinou, poškriabaním a vlhkosťou pre notebook aj príslušenstvo.
- Výškovo nastaviteľný, polstrovaný ramenný popruh
- Pásik s háčikom a očkom na pripevnenie laptopu a tabletu
- Hlavná priehradka sa dá zatvoriť zipsom a západkovým zámkom
- Pohodlná rukoväť
Rozsah dodávky
- 1 batoh na notebook "Merida"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review