Lavalier mikrofón "Smart Wireless", bezdrôtový klopový mikrofón pre mobil
00004680
Kryštáľovo čistý zvuk a videozáznam, aj na cestách: tento mini Lavalier mikrofón je ideálny pre blogerov, vlogerov a influencerov - natoč spontánne video na cestách s mobilom alebo tabletom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
20 m dostrel
Hands-free pri natáčaní videí: Umiestnite svoj mobilný telefón alebo tablet s prijímačom na vhodné miesto alebo ho stabilizujte statívom, čím získate veľkú voľnosť pohybu pri dynamických videách
Monitorovanie mikrofónu
Kontrola počúvania: Kontrola nahrávania vďaka USB portu na mini mikrofóne, jednoducho zapojiť slúchadlá na hlasové monitorovanie
Automatická redukcia šumu
Stabilné nahrávanie zvuku a presná reprodukcia hlasu: Čipová inteligentná redukcia šumu filtruje okolitý šum
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 80 Hz - 16 kHz |
| Impedancia | 2200 Ω |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | LR44 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 15 mm |
| Rozmer - šírka | 57 mm |
| Rozmer - výška | 10 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Klopový mikrofón |
| Prevedenie | Mono |
| Citlivosť | -38 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
| Smerová charakteristika | Guľová |
Ďalšie informácie o produkte
- Kryštáľovo čistý zvuk a videozáznam, aj na cestách: tento mini Lavalier mikrofón je ideálny pre blogerov, vlogerov a influencerov - natoč spontánne video na cestách s mobilom alebo tabletom
- Vhodné pre smartfóny, tablety, notebooky s USB-C pripojením, tiež vhodné pre Apple zariadenia s Lightning pripojením cez adaptér
- Vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri, napr. online tréningy alebo prezentácie
- Ochrana proti vetru pre lepšiu kvalitu vonku
- Klipový mikrofón s klipom: odnímateľný pre flexibilné pripnutie na oblečenie, tašky a pod. Klip môžeš pripevniť na lavalier mikrofón zľava alebo sprava
- Prijímač a mikrofón na mobil v mini dizajne: môžeš ich nosiť v akejkoľvek vrecku bundy alebo nohavíc pre spontánne použitie
- Výdrž batérie 4,5 hodiny umožňuje natočiť viacero videí napríklad na Instagram
- Napájanie prijímača je zabezpečené z nahrávacieho zariadenia (mobilu a pod.)
- Prijímač s ďalším USB-C pripojením, neprichádza k strate spojenia, mobil môžeš počas používania nabíjať cez tento USB-C port
- Plug and play
Rozsah dodávky
- 1 „Smart Wireless“ lavalierový mikrofón
- 1 prijímač
- 1 USB-C nabíjací kábel
- 1 veterná clona
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
- Pre všetky bežné zariadenia s USB-C vstupným konektorom a funkciou OTG
- Ak tvoje zariadenie ešte nepodporuje OTG, môže pomôcť kamera aplikácia (napr. „Open Camera“, zadarmo z Play Storu). To znamená, že môžeš mikrofón používať bez obmedzení. Postup po stiahnutí: Otvor kameru, Nastavenia, Nastavenia videa, Zvukové zdroje, vyber Externý mikrofón
- Mikrofón sa nedá nabíjať počas používania
- Lavalier mikrofón musí byť pred prvým použitím nabitý
- Dosah závisí od miestnych podmienok
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review