LCD-teplomer
00186357
na digitálne zobrazenie teploty, času, dňa v týždni a dátumu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | LR1130 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.1 cm |
| Rozmer - výška | 2.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Dátum |
| Typ | LCD teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±5% |
| Messbereich | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Budík Funkcia hudby Funkcia narodenín |
Ďalšie informácie o produkte
- na digitálne zobrazenie teploty, času, dňa v týždni a dátumu
Teplomer:
- Možnosť prepnutia medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepnutia času medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni
- Časovač so zvukovým signálom
- Funkcia budíka a odkladu
- Hudobná funkcia: 7 skladieb ako melódia prebudenia
Ďalšia funkcia:
- Programovateľná funkcia narodenín (jeden narodeninový záznam denne)
Rozsah dodávky
- 1 LCD teplomer
- 2 gombíkové batérie LR1130
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Používaj produkt výlučne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Drž deti určite od obalového materiálu preč, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie / Gombíkové batérie
- Určite dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa nej. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie uvedeného typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie zariadenia pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa dlhšie nepoužívajú (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a správne zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj na to, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj batérie alebo gombíkové články, hrozí popálenie nebezpečnými látkami.
- Ak batériový priestor nie je bezpečne uzavretý, nepoužívaj produkt a drž ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môžu sa do 2 hodín objaviť vážne vnútorné popáleniny, ktoré môžu viesť k smrti.
- Ak máš podozrenie, že niekto prehltol gombíkovú batériu alebo má batériu v tele, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Drž nové aj použité gombíkové batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review