LCD teplomer "T-350", čierny
00186367
na sledovanie teploty vo vnútri a zvonku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.2 cm |
| Rozmer - výška | 12 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | LCD teplomer |
| Prevedenie | Presný teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | -50°C až +70°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -10°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Ďalšie funkcie | Pamäť údajov Vonkajší senzor |
Ďalšie informácie o produkte
- na sledovanie teploty vo vnútri a zvonku
- Digitálny displej vnútornej (IN) a vonkajšej (OUT) teploty
- Zobrazenie najvyšších a najnižších hodnôt (max. a min.)
- Vonkajšia teplota cez senzor s dĺžkou kábla 150 cm
- Na zavesenie alebo položenie na povrch
Rozsah dodávky
- 1 LCD teplomer "T-350"
- 1 batéria (AA Mignon)
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výlučne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhni sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho ďalej, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek nároky na záruku.
Varovanie – batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Pri nedodržaní hrozí riziko úniku alebo výbuchu batérií.
- Používaj iba akumulátory (alebo batérie) zodpovedajúce uvedenému typu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nezabíjaj batérie.
- Nevhadzuj batérie do ohňa.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a neznečisťuj nimi životné prostredie. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj z výrobku.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review