LCD teplomer/vlhkomer "TH-100"
00186358
Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dňa v týždni, dátumu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fázy mesiaca
Zobrazenie fáz mesiaca pre príslušný deň – od nového mesiaca po ubúdajúceho mesiaca
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | LR1130 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5 cm |
| Rozmer - výška | 10.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Dátum |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevedenie | Presný teplomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% to 99% |
| Messbereich | 0°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Predpoveď počasia Zobrazenie fázy mesiaca |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dňa v týždni, dátumu
- Priehľadný LCD displej
Teplomer:
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Ukladanie minimálnych a maximálnych hodnôt teploty
Vlhkomer:
- Ukladanie minimálnych a maximálnych hodnôt vlhkosti vzduchu
Barometer:
- Predpoveď počasia: slnečno, zamračené, oblačno, dážď
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania medzi 12-hodinovým a 24-hodinovým formátom času
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni
- Funkcia budíka
Rozsah dodávky
- 1 LCD termo/hygrometer "TH-100"
- 1 gombíková batéria LR1130
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nespracovateľské domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neznehodnocuj produkt pádom ani ho nevystavuj prudkým otrasom.
- Nesnaž sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetku údržbu zver do rúk odborníkov.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Upozornenie – batérie / gombíkové batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne použitie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie typu uvedeného v návode na použitie zariadenia. Ulož si informácie o správnom výbere batérií pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a zariadenia.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhšie nepoužívaš (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Neprepájaj batérie skratom.
- Nabíjaj len nabíjateľné batérie, iné nenabíjaj.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj podľa predpisov.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj, aby batérie s poškodeným púzdrom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
- Nehĺtaj batérie ani gombíkové články, hrozí popálenie nebezpečnými látkami.
- Ak sa viečko batériového priestoru nedá bezpečne zatvoriť, prestan produkt používať a udržuj ho mimo dosahu detí.
- Tento produkt obsahuje gombíkové batérie. Ak sa gombíková batéria prehltne, môže dôjsť k vážnym vnútorným popáleninám už do 2 hodín, čo môže viesť až k smrti.
- Ak máš podozrenie, že niekto prehltol gombíkovú batériu alebo ju má v tele, okamžite vyhľadaj lekársku pomoc.
- Uchovávaj nové aj použité gombíkové batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review