LCD teplomer/vlhkomer „TH-200“
00186379
Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dňa v týždni, dátumu, vývoja teploty a predpovede počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Displej na tyči pre teplotu
Zobrazenie teplotného profilu v priehľadnom pruhu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.8 cm |
| Rozmer - výška | 13.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Dátum |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | 0°C až 50°C (32°F až 122°F) |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Pamäť údajov Predpoveď počasia Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dňa v týždni, dátumu, vývoja teploty a predpovede počasia
Teplomer:
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Ukladanie minimálnych/maximálnych hodnôt teploty
Vlhkomer:
- Ukladanie minimálnych/maximálnych hodnôt vlhkosti vzduchu
Barometer:
- Predpoveď počasia: slnečno, zamračené, oblačno, dážď
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania medzi 12-hodinovým a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni
- Funkcia budíka
Rozsah dodávky
- 1 LCD termo/hygrometer "TH-200"
- 2 AAA batérie
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetku údržbu zver do rúk príslušného odborného personálu.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš akékoľvek nároky na záruku.
Varovanie - Batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si pokyny na správny výber batérií z návodu na použitie zariadení pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré nebudeš dlhšie používať (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezahrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nedovoľ uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do styku s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review