LED baterka "FL250", batéria, hliník, 4 režimy + SOS
00228602
Robustná LED baterka je spoľahlivým spoločníkom v každodennom živote – užitočná všade tam, kde je potrebné dodatočné svetlo v domácnosti alebo pri výpadku elektriny.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
4 režimy svetla
Nastaviteľné v 4 režimoch: správny režim svetla pre každú situáciu – biela LED s jasným svetlom, stredným svetlom, tlmeným svetlom a blikajúcim svetlom
SOS tlačidlo
Bezpečný na ceste s LED baterkou: tlačidlo SOS vysiela svetelné svetlo s bielou LED
Jasný difúzor
Rozsah lúča plus: ďalší pripojiteľný difuzér pre široké rozptyľovanie svetla a rovnomerné osvetlenie plochy
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Svetelný rozsah | 65 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Výkon | 3 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba LED | Biela |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 3.5 cm |
| Hmotnosť | 260 g |
| Rozmer - dĺžka | 17.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Doba svietenia | 10 h |
| Max. Lúmenov | 250 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Robustná LED baterka je spoľahlivým spoločníkom v každodennom živote – užitočná všade tam, kde je potrebné dodatočné svetlo v domácnosti alebo pri výpadku elektriny.
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úsporné a dlhotrvajúce
- Vysokokvalitné hliníkové puzdro: nárazuvzdorné a robustné
- Baterka je vybavená odnímateľnou slučkou na prenášanie, ktorá ju pevne drží v ruke
Rozsah dodávky
- 1 LED baterka „FL250“
- 1 nástavec difúzera
- 1 prenosná slučka
- 3 batérie AAA Micro
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review