LED baterka "FLX1200‑C", nabíjateľná, hliník, 4 režimy + SOS
00228607
Turistika, festivaly, dobrodružné dovolenky – s touto jasnou LED baterkou bude všetko osvetlené až do vzdialenosti 300 metrov – cesta na záchod, prekážka na chodníku alebo pastiersky plot. Nárazuvzdorná vonkajšia baterka pre odvážne dobrodružstvá!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
4 režimy svetla
Nastaviteľné v 4 režimoch: správny režim svetla pre každú situáciu – biela LED s jasným svetlom, stredným svetlom, tlmeným svetlom a blikajúcim svetlom
Zoom funkcia
Zaostrovateľná baterka: nastaviteľný svetelný kužeľ pre dokonalé osvetlenie blízkych aj vzdialených vzdialeností, ideálny na detaily, ale aj pre celkový obraz
SOS tlačidlo
Bezpečný na ceste s LED baterkou: tlačidlo SOS vysiela svetelné svetlo s bielou LED
Jasný difúzor
Rozsah lúča plus: ďalší pripojiteľný difuzér pre široké rozptyľovanie svetla a rovnomerné osvetlenie plochy
Nabíjateľné
Nabíjateľná LED baterka: Aby bola batériová baterka vždy k dispozícii, stačí ju nabíjať USB-C káblom a vhodnou nabíjačkou v zásuvke
Odnímateľný háčik
Svetlo zapnuté, bez použitia rúk: Jednoducho zaveste vonkajšiu baterku na odnímateľný hák tam, kde potrebujete svetlo
Odolné voči nárazom
Dokáže vydržať veľké zaťaženie: Robustné, kvalitné hliníkové puzdro vydrží pád až do výšky 1,5 metra
Dlhý dosah
Pre dobrodruhov: S dosahom lúča 300 metrov LED baterka poskytuje spoľahlivé diaľkové osvetlenie – takže vždy spoľahlivo rozpoznáte cestu a prekážky včas, aj v zložitom teréne
Ukazovateľ úrovne batérie
Nabíjať alebo nie – môžete vidieť, kedy sa rozsvieti kontrolka: Stačí stlačiť tlačidlo napájania a použiť ho na zistenie, ako dlho batéria vydrží – zelená 100 – 50 %, oranžová 49 – 21 %, červená 20 – 1 %
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Svetelný rozsah | 300 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | 21700 Lithium |
| Výkon | 50 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba LED | Biela |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 3.5 cm |
| Hmotnosť | 288 g |
| Rozmer - dĺžka | 21 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Trieda IP ochrany | IP44 (ochrana proti špliechajúcej vode) |
| Počet LED | 1 |
| Doba svietenia | 12 h |
| Max. Lúmenov | 1200 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Vytvorené pre vonkajšie použitie: kempovanie, turistika, voľný čas – nepriaznivé poveternostné podmienky, nárazy a núdzové situácie; si vybavený na svoj výlet do prírody touto kvalitnou a mimoriadne odolnou LED baterkou
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úspora energie a dlhá životnosť
- IP44: LED baterka svieti spoľahlivo aj v snehu, daždi a blate
- Vonkajšiu baterku držíš pevne a protišmykovo v ruke vďaka rebrovanému držadlu, a zoom funkciu si tiež ľahko nastavíš vďaka tým rebrovaniam
Rozsah dodávky
- 1 LED baterka „FLX1200-C“
- 1 difúzorový nadstavec
- 1 háčik
- 1 USB-C kábel
- 1 nabíjateľná Li-ion batéria 21700
- 1 rýchly návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review