LED baterka "FLX600", batérie, nárazuvzdorná, hliník, 4 režimy + SOS, zoom
00228605
Vytvorené pre vonkajšie použitie: kempovanie, turistika, voľný čas – nepriaznivé poveternostné podmienky, nárazy a núdzové situácie; si vybavený na svoj výlet do prírody touto kvalitnou a mimoriadne odolnou LED baterkou
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
4 režimy svetla
Nastaviteľné v 4 režimoch: správny režim svetla pre každú situáciu – biela LED s jasným svetlom, stredným svetlom, tlmeným svetlom a blikajúcim svetlom
Zoom funkcia
Zaostrovateľná baterka: nastaviteľný svetelný kužeľ pre dokonalé osvetlenie blízkych aj vzdialených vzdialeností, ideálny na detaily, ale aj pre celkový obraz
SOS tlačidlo
Bezpečný na ceste s LED baterkou: tlačidlo SOS vysiela svetelné svetlo s bielou LED
Odnímateľný háčik
Svetlo zapnuté, bez použitia rúk: Jednoducho zaveste vonkajšiu baterku na odnímateľný hák tam, kde potrebujete svetlo
Odolné voči nárazom
Dokáže vydržať veľké zaťaženie: Robustné, kvalitné hliníkové puzdro vydrží pád až do výšky 1,5 metra
Dlhý dosah
Pre dobrodruhov: S dosahom lúča 250 metrov poskytuje LED baterka spoľahlivé diaľkové osvetlenie – takže vždy môžete bezpečne vidieť cestu a prekážky včas, aj v zložitom teréne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Svetelný rozsah | 250 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Výkon | 15 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Šedá |
| Farba LED | Biela |
| Farba | Šedá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 3.5 cm |
| Hmotnosť | 266 g |
| Rozmer - dĺžka | 17.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Trieda IP ochrany | IP44 (ochrana proti špliechajúcej vode) |
| Počet LED | 1 |
| Doba svietenia | 8 h |
| Max. Lúmenov | 600 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Vytvorené pre vonkajšie použitie: kempovanie, turistika, voľný čas – nepriaznivé poveternostné podmienky, nárazy a núdzové situácie; si vybavený na svoj výlet do prírody touto kvalitnou a mimoriadne odolnou LED baterkou
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úspora energie a dlhá životnosť
- IP44: LED baterka svieti spoľahlivo aj v snehu, daždi a blate
- Vonkajšiu baterku držíš pevne a protišmykovo v ruke vďaka rebrovanému držadlu, a zoom funkciu si tiež ľahko nastavíš vďaka tým rebrovaniam
Rozsah dodávky
- 1 LED baterka „FLX600“
- 1 háčik
- 3 AAA mikro batérie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review