LED baterka "W200", batérie, zoom, COB, hliník, 3 režimy
00228620
Výkonná a odolná LED baterka pre tie najnáročnejšie podmienky v dielni, vozidlách, vonku a pri voľnočasových aktivitách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Zoom funkcia
Zaostrovateľná baterka: nastaviteľný svetelný kužeľ pre dokonalé osvetlenie blízkych aj vzdialených vzdialeností, ideálny na detaily, ale aj pre celkový obraz
Luminosity COB LED
Dosah lúča plus: COB LED na boku, ktorú je možné tiež aktivovať, osvetľuje rovnomerne a na veľkej ploche
3 svetelné režimy
Nastaviteľné v 3 režimoch: správny režim svetla pre každú situáciu – biela LED s jasným svetlom, stlmené svetlo a blikajúce svetlo
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Svetelný rozsah | 180 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Výkon | 5 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba LED | Biela |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 3.3 cm |
| Hmotnosť | 140 g |
| Rozmer - dĺžka | 15.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet žiaroviek | 1 |
| Počet LED | 2 |
| Doba svietenia | 44 h |
| Max. Lúmenov | 200 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Výkonná a odolná LED baterka pre tie najnáročnejšie podmienky v dielni, vozidlách, vonku a pri voľnočasových aktivitách
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Aktivuj COB-LED: rozober baterku, stlač tlačidlo a vlož jasné super svetlo
- Hliníkové puzdro: nárazuvzdorné a robustné
- Úsporné a dlhodobé používanie
- Rebrovaná rukoväť baterky zabezpečuje pevné držanie bez šmýkania
- Baterka je vybavená odnímateľnou slučkou na nosenie, ktorá umožňuje pevné držanie v ruke
Rozsah dodávky
- 1 LED baterka „W200“
- 1 nosiaci pútko
- 3 AAA mikro batérie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review