LED čelovka "HL110", batérie, COB, čelovka na beh, šport, 2 režimy
00228614
Jasný výhľad vpredu: s čelovkou uvidíš všetko v správnom svetle – či už doma alebo v dielni pri práci, vonku pri behu, turistike alebo lezení, vo voľnom čase alebo pri kempovaní.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Luminosity COB LED
Rozsah lúča plus: COB LED svieti rovnomerne a na veľkej ploche – takže máte vždy dokonalý prehľad o všetkom
2 režimy svetla
Nastaviteľné v 2 režimoch: Svetlomet ponúka správny režim svetla pre každú situáciu – biela LED s jasným svetlom alebo tlmené svetlo
Nastaviteľný uhol náklonu
Efektívna a flexibilná: Či už ako pracovná lampa, prevádzková lampa alebo čelovka na čítanie, môžete nastaviť smer svetla vertikálne a vždy mať svetlo presne tam, kde ho potrebujete
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosvit | 18 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Prevádzková doba | 19 h |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba pásky | Modrá Žltá |
| Farba krytu | Čierna |
| Farba LED | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 5.8 cm |
| Výška (telo) | 4.3 cm |
| Hĺbka (telo) | 3.9 cm |
| Hmotnosť | 83 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Max. Lúmenov | 110 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Jasný výhľad vpredu: s čelovkou uvidíš všetko v správnom svetle – či už doma alebo v dielni pri práci, vonku pri behu, turistike alebo lezení, vo voľnom čase alebo pri kempovaní.
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úspora energie a dlhá výdrž
- Nárazuvzdorný
- Plastové puzdro
- Ľahká čelovka, ktorá sa pohodlne nosí
- Elastická a dĺžkovo nastaviteľná čelenka pevne a pohodlne drží čelovku na mieste
Rozsah dodávky
- 1 LED čelovka „HL110“
- 3 AAA mikro batérie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review