LED čelovka "HL200", batérie, čelovka na beh, šport, 4 režimy
00228615
Jasný výhľad pred sebou: s robustnou čelovkou nielenže uvidíš, čo máš pred sebou, ale v prípade potreby budeš aj sám viditeľný – či už pracuješ doma alebo v dielni, beháš vonku, chodíš na turistiku alebo lezieš, vo voľnom čase alebo pri kempovaní.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nastaviteľný uhol náklonu
Efektívna a flexibilná: Či už ako pracovná lampa, prevádzková lampa alebo čelovka na čítanie, môžete nastaviť smer svetla vertikálne a vždy mať svetlo presne tam, kde ho potrebujete
4 režimy svetla
Nastaviteľné v 4 režimoch: Čelovka ponúka správny režim svetla pre každú situáciu – jednu bielu LED s jasným alebo tlmeným svetlom a 2 červené LED svietiace alebo blikajúce
Bezpečnosť na prvom mieste
Tu som: Červené svetlo čelovky poskytuje lepšiu viditeľnosť a bliká, aby pritiahlo pozornosť v prípade núdze, či už bežíte po vidieckej ceste alebo sami kráčate v lese
Vodoodolnosť IP44
Či už prší alebo je hmyz oblak: Čelovka je ideálna na vonkajšie použitie vďaka ochrane proti striekajúcej vode (IP44)
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosvit | 56 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Prevádzková doba | 4 h |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba pásky | Modrá Žltá |
| Farba krytu | Čierna |
| Farba LED | Biela Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 6.3 cm |
| Výška (telo) | 6.3 cm |
| Hĺbka (telo) | 4.5 cm |
| Hmotnosť | 73 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 3 |
| Max. Lúmenov | 200 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Jasný výhľad pred sebou: s robustnou čelovkou nielenže uvidíš, čo máš pred sebou, ale v prípade potreby budeš aj sám viditeľný – či už pracuješ doma alebo v dielni, beháš vonku, chodíš na turistiku alebo lezieš, vo voľnom čase alebo pri kempovaní.
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úspora energie a dlhá výdrž
- Nárazuvzdorný
- Plastové puzdro
- Ľahká čelovka, ktorá sa pohodlne nosí
- Elastická a dĺžkovo nastaviteľná čelenka pevne a pohodlne drží čelovku na mieste
Rozsah dodávky
- 1 LED čelovka „HL200“
- 3 AAA mikro batérie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review