LED čelovka "HL350", COB, batérie, výstražné svetlo, píšťalka
00228616
Jasný výhľad vpredu a bezpečie zozadu: s čelovkou nielenže uvidíš všetko v správnom svetle, ale zároveň ťa aj uvidia, keď bude treba – či už v práci v interiéri, vonku pri behu, turistike alebo lezení, pri love, vo voľnom čase alebo na kempovaní.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Luminosity COB LED
Rozsah lúča plus: COB LED svieti rovnomerne a na veľkej ploche – takže máte vždy dokonalý prehľad o všetkom
Nastaviteľný uhol náklonu
Efektívna a flexibilná: Či už ako pracovná lampa, prevádzková lampa alebo čelovka na čítanie, môžete nastaviť smer svetla vertikálne a vždy mať svetlo presne tam, kde ho potrebujete
Bezpečnosť na prvom mieste
Tu som: Červené svetlo čelovky poskytuje lepšiu viditeľnosť a bliká, aby pritiahlo pozornosť v prípade núdze, či už bežíte po vidieckej ceste alebo sami kráčate v lese
7 svetelných režimov
Nastaviteľný v 7 režimoch: Čelovka ponúka správny režim svetla pre každú situáciu – bielu LED a COB LED s veľmi jasným svetlom, jasné svetlo, tlmené a blikajúce svetlo, ako aj červené a zelené svetlo
Čelovka so zeleným svetlom
Je to také zelené: Zelené svetlo pre vás menej skresľuje farby, nepriťahuje hmyz a zároveň odháňa menej zvierat – ideálne ako čelovka na lov alebo pozorovanie zvierat
Hlučný v prípade núdze
Zmätený, stratený, zranený: V núdzovej situácii použite SOS píšťalku integrovanú na čelovke, aby ste na seba upútali pozornosť – takto vás nájdu rýchlejšie aj v zložitom teréne
Vodoodolnosť IP44
Či už prší alebo je hmyz oblak: Čelovka je ideálna na vonkajšie použitie vďaka ochrane proti striekajúcej vode (IP44)
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosvit | 60 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 4 |
| Typ batérie | AAA Micro CR2032 |
| Prevádzková doba | 5 h |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba pásky | Modrá Žltá |
| Farba krytu | Čierna |
| Farba LED | Biela Zelená Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 6.1 cm |
| Výška (telo) | 4.6 cm |
| Hĺbka (telo) | 3.3 cm |
| Hmotnosť | 95 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 3 |
| Max. Lúmenov | 350 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Jasný výhľad vpredu a bezpečie zozadu: s čelovkou nielenže uvidíš všetko v správnom svetle, ale zároveň ťa aj uvidia, keď bude treba – či už v práci v interiéri, vonku pri behu, turistike alebo lezení, pri love, vo voľnom čase alebo na kempovaní.
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úsporné a dlhotrvajúce
- Nárazuvzdorné
- Plastové puzdro
- Ľahká čelovka, ktorá sa pohodlne nosí
- Elastická a dĺžkovo nastaviteľná čelenka pevne a pohodlne drží čelovku na mieste
- Dodatočné červené výstražné svetlo, ktoré sa dá flexibilne pripevniť na čelenku LED čelovky
- Nastaviteľné zadné svetlo: 1 červená LED stále svietiaca alebo blikajúca
- Intenzita svetla bielej a COB LED nastaviteľná ľavým tlačidlom
- Farba COB LED nastaviteľná pravým tlačidlom
Rozsah dodávky
- 1 LED čelovka "HL350"
- 1 LED zadné červené svetlo
- 3 AAA mikro batérie
- 1 gombíková batéria CR2032
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review