LED Children's Night Light, Timer Function, Dimmable, Rechargeable, RGB
00223499
Rechargeable children's night light for children's rooms, bedrooms, changing table, also suitable as a calming light with timer function in a cute design
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Batéria pre plnú pohyblivosť
Plná mobilita vďaka prevádzke na batériu: batériu je možné nabíjať cez USB-C kábel
Stmievateľné LED nočné svetlo
Dokonalá svetelná nálada stlačenímtlačidla: Nastavte jas nočného svetla podľa individuálnych potrieb – od mäkkého, upokojujúceho svetla až po silnejšie osvetlenie pre lepšiu orientáciu
Individuálny výber farieb
Rôznorodý výber farieb s režimom zmeny farby: či už ohnivo červená, upokojujúca modrá, šťavnatá zelená alebo farebná zmena – vyberte si správnu farbu z širokého spektra podľa svojho vkusu
Časovač pre sprievod pri zaspávaní
Jemné zaspávanie: Nočné svetlo sa automaticky vypne po 1 hodine osvetlenia
Soft Touch
Veľmi jednoduché ovládanie: ľahkým stlačením nočného svetla dôjde k požadovanej zmene farby
Silikónový kryt
Kryt vyrobený z detsky prijateľného silikónového materiálu: príjemne mäkký, pružný a ideálny pre malé detské ruky
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Max. výdrž akumulátora | 36 h |
| Napájanie | Batéria |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 75 mm |
| Dĺžka kábla | 94 cm |
| Hmotnosť netto | 270 g |
| Rozmer - výška | 90 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Vhodná pre stmievače | Áno |
| Trieda IP ochrany | IP54 (ochrana proti prachu a striekajúcej vode) |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplé svetlo - 3000 K |
| Max. Lúmenov | 58 lm |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Odporúčania pre recykláciu | Zberný dvor alebo zberné miesto (predajňa, kde ste žiarovku kúpili) |
Ďalšie informácie o produkte
- Rechargeable children's night light for children's rooms, bedrooms, changing table, also suitable as a calming light with timer function in a cute design
- Child-friendly design with cute animal motif
- Very subtle, pleasant light for orientation in the dark
- Battery life at 100% brightness up to around 9 h, at 50% brightness up to around 18 h
- Battery life in colour-changing mode up to around 36 h
- Adjustable brightness between around 5 and 58 lm
- Also suitable as an aid for falling asleep
- Surface material made from soft silicone
Rozsah dodávky
- 1 LED children's night light
- 1 USB-C cable
- 1 instruction manual
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review