LED kruhové svetlo "ToGo", klipové, nabíjateľné, 3 režimy
00004674
Perfektne osvetlené: či už ide o krásu, módu, gastronómiu alebo cestovanie – s mobilným mini-LED kruhovým svetlom môžeš zachytiť dokonalé svetelné podmienky na cestách pre všetkých influencerov na YouTube, Twitch, Instagrame, TikToku a ďalších platformách.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Efekt očarujúceho oka
Trblietavý očarujúci efekt očí: LED kruhové svetlo vyvoláva žiaru v očiach pomocou odrazov
3-úrovňová intenzita svetla
Od jasného po príjemne tlmené: intenzita svetla nastaviteľná v 3 úrovniach
Nabíjateľné
Selfie kruhové svetlo nabíjateľné: Aby bolo kruhové svetlo vždy dostupné, jednoducho ho nabíjajte USB-C káblom na notebooku alebo vhodnou nabíjačkou v zásuvke
3-stupňová farebná teplota
Od teplej bielej po jasné denné svetlo: Ovládanie farebnej teploty v 3 úrovniach (2800/3900/5600 K) na tlačidlách priamo na kruhovom svetle, pre optimálne a rovnomerné osvetlenie, napríklad pri videách a portrétoch
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (DC) | 5 V |
| Spotreba energie | 1.4 W |
| Energia | |
|---|---|
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Napájanie | Externý napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Od teplej bielej po denné svetlo |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 9.6 mm |
| Dĺžka kábla | 30 cm |
| Hmotnosť netto | 66 g |
| Rozmer - šírka | 96 mm |
| Rozmer - hĺbka | 30 mm |
| Rozmer - výška | 130 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Smartfón |
| Počet LED | 60 |
| Farba svetla / Farebná teplota | 2800 K 3900 K 5600 K |
| Bezpečnosť | |
|---|---|
| Odporúčania pre recykláciu | Zberný dvor alebo zberné miesto (predajňa, kde ste žiarovku kúpili) |
Ďalšie informácie o produkte
- Perfektne osvetlené: či už ide o krásu, módu, gastronómiu alebo cestovanie – s mobilným mini-LED kruhovým svetlom môžeš zachytiť dokonalé svetelné podmienky na cestách pre všetkých influencerov na YouTube, Twitch, Instagrame, TikToku a ďalších platformách.
- Jednoduché používanie: stačí pripevniť na smartfón pomocou klipového držiaka, vhodné aj pre tablety a notebooky
- Silikónové povrchové úpravy na držiaku chránia mobil pred poškriabaním
- Ideálne na cestách: buď dokonale osvetlený pri spontánnych videohovoroch rovnako ako pri líčení
- Aj pri náročných svetelných podmienkach vytvára ostré, jasné a detailné zábery
- Mini formát na cesty: kruhové svetlo s priemerom 9,6 cm (3,8”) a 60 LEDkami, zmestí sa do každého vrecka a kabelky, aby si mohol selfie svetlo na mobile používať vždy, keď sa naskytne príležitosť
- Výdrž batérie od 600 minút (nízke používanie) do 75 minút (intenzívne používanie)
- Dodatočná funkcia ako SOS signálne svetlo
Rozsah dodávky
- 1 LED kruhové svetlo „ToGo“
- 1 USB-C kábel
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review