LED lampa, E27, 1050 lm nahrádza 75 W, reflektor R80, matná, teplá biela
00232531
energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 7.8 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED reflector lamp with E27 socket in matt and warm white

Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | D |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 8 kWh/1000h |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 25000 h |
| Spotreba energie | 7.8 W |
| Svetelný zdroj | Nepriamy |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Svetelný tok (360°) | 1055 lm |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 80 mm |
| Rozmer - výška | 115 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Dizajn | Reflektorová žiarovka R 80 |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Teplota farby | 2700 |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Závit / Pätica | E 27 |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 75 W |
| Optimálna teplota okolia | 25 °C |
Ďalšie informácie o produkte
- energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 7.8 watts as a replacement for a conventional 75-watt incandescent lamp: LED reflector lamp with E27 socket in matt and warm white
- warm white light for a cosy living atmosphere and constant brightness
- reliable colour reproduction for everyday applications
- LED lamp in high-quality glass design with classic incandescent lamp character
- frosted cover for even, glare-free light distribution
- broad beam angle for the even illumination of larger areas
- LED illuminant for use in shop and display case lighting, etc.
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Rozsah dodávky
- 1 LED bulb
Poznámky pre spotrebiteľov
- The LED bulb should only be used in lights intended for its use. Before changing the light, allow it to cool down completely and switch off the power supply voltage. Damaged lights should be replaced immediately. No liability shall be assumed for damage caused by incorrect use. The LED light is designed for operation in open luminaires. The heat generated by the illuminant during operation may be emitted into the surrounding area. The predicted service life is based on this mode of operation. LED lights can, of course, also be used in enclosed luminaires, however their service life will be reduced by insufficient cooling. Non-dimmable!
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
