LED-lampa, G9, 200 lm nahrádza 20 W, pätica, číra, teplá biela
00232583
Energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED zdroj svetla s príkonem 2 wattov ako náhrada za bežné 21-wattové žiarovky: LED žiarovka s kolíkovým päticou v teplej bielej farbe

Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | F |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 2 kWh/1000h |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 15000 h |
| Spotreba energie | 2 W |
| Svetelný zdroj | Nepriamy |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Svetelný tok (360°) | 200 lm |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Energia | |
|---|---|
| Prúd | 22 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 14.5 mm |
| Hmotnosť netto | 14 g |
| Rozmer - výška | 60 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Dizajn | Kompakt |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Teplota farby | 2700 |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Závit / Pätica | G 9 |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 21 W |
| Optimálna teplota okolia | 25 °C |
Ďalšie informácie o produkte
- Energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED zdroj svetla s príkonem 2 wattov ako náhrada za bežné 21-wattové žiarovky: LED žiarovka s kolíkovým päticou v teplej bielej farbe
- Teplé biele svetlo pre útulnú atmosféru a stálu jasnosť
- Spoľahlivé podanie farieb pre každodenné použitie
- Priehľadný kryt pre maximálnu priehľadnosť
- Široký uhol svetelného kužeľa pre rovnomerné osvetlenie väčších plôch
- LED svetelný zdroj na použitie v kompaktných svietidlách, osvetlení obchodov a vitrín a podobne
- 100 % jas hneď po zapnutí bez dohrievacej doby alebo blikania
Rozsah dodávky
- 1 LED žiarovka
Poznámky pre spotrebiteľov
LED žiarovku používaj iba v svetlách, ktoré sú na ňu určené. Pred výmenou svetelného zdroja nechaj žiarovku úplne vychladnúť a vypni napájanie. Poškodené svetelné zdroje treba okamžite vymeniť. Za škody spôsobené nesprávnym použitím nenesieme žiadnu zodpovednosť. LED svetlo je navrhnuté na prevádzku v otvorených svietidlách. Teplo generované svetelným zdrojom počas prevádzky sa môže uvoľňovať do okolia. Predpokladaná životnosť je založená na tomto režime prevádzky. LED svetlá je možné samozrejme použiť aj v uzavretých svietidlách, avšak ich životnosť sa zníži nedostatočným chladením. Nie je stmievateľné!
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
