LED nočné svetlo Basic, senzor, automatické zap./vyp., červené
00223492
Červené nočné a orientačné svetlo s úspornou LED na osvetlenie pri podlahe do detských izieb, kúpeľní a spální, chodieb, schodísk, pivníc a podobne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Snímač jasu
Snímač jasu reaguje na svetelné podmienky: automaticky zapne nočné svetlo v tme a vypne, keď je jasné
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Farba svetla | Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 7 cm |
| Rozmer - šírka | 5 cm |
| Rozmer - výška | 5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba nočného svetla | 0.8 W |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Životnosť | 50000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Farebné svetlo |
| Ďalšie funkcie | Senzor stmievania |
Ďalšie informácie o produkte
- Červené nočné a orientačné svetlo s úspornou LED na osvetlenie pri podlahe do detských izieb, kúpeľní a spální, chodieb, schodísk, pivníc a podobne.
- Integrovaný svetelný senzor reaguje nezávisle na aktuálnom osvetlení v miestnosti a podľa toho reguluje nočné osvetlenie
- Veľmi nenápadné, príjemné svetlo na orientáciu v tme, zbavuje deti strachu
- Energeticky úsporné nočné svetlo do vnútorných zásuviek do spální a detských izieb, chodieb, priechodov, schodísk, pivníc, garáží alebo aj na vytvorenie domácej kinovej atmosféry
- Vhodné aj ako svetlo na zdriemnutie a na osvetlenie blízko podlahy a pod posteľou
- Na rozdiel od bežných žiaroviek ponúka svetelná dióda oveľa dlhšiu životnosť (až 50 000 hodín) a takmer nevydáva teplo, čo zaručuje bezpečné používanie
- Nízka spotreba energie: približne 0,8 W alebo menej ako 8 kWh ročne (trvalé svetlo)
Rozsah dodávky
- 1 "Basic" nočná lampa
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Používaj produkt len v zásuvke, ktorá je na to schválená. Zásuvka musí byť umiestnená blízko produktu a ľahko prístupná.
- Nehádž produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepokračuj v používaní produktu, ak je zjavne poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Svetelný zdroj tejto lampy nie je vymeniteľný; keď svetelný zdroj dosiahne koniec svojej životnosti, musí sa vymeniť celá lampa.
- Tento produkt nie je vhodný na osvetlenie miestností v domácnosti.
Poznámka
- Svetelný zdroj tejto lampy nie je vymeniteľný; keď svetelný zdroj dosiahne koniec svojej životnosti, musí sa vymeniť celá lampa!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
