LED nočné svetlo "Color" do zásuvky, senzor súmraku, zmena farieb, RGB
00223504
Orientačné a nočné svetlo s tlmeným senzorom a farebnou zmenou pre bábätká, deti a dospelých, ktorí potrebujú osvetlenie na úrovni podlahy – na použitie v detských izbách, kúpeľniach a spálňach, chodbách, schodiskách, pivniciach a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Senzor súmraku
Inteligentné riadenie svetla vďaka twilight senzoru: Nočné svetlo reaguje automaticky na dopad svetla a reguluje osvetlenie nezávisle podľa okolitej jasnosti
Individuálny výber farieb
Rôznorodý výber farieb s režimom zmeny farby: či už ohnivo červená, upokojujúca modrá, šťavnatá zelená alebo farebná zmena – vyberte si správnu farbu z širokého spektra podľa svojho vkusu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. zaťaženie | 0.5 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | RGB |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 5.1 cm |
| Rozmer - šírka | 5.8 cm |
| Rozmer - výška | 8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba nočného svetla | 0.5 W |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Životnosť | 20000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Farebné svetlo |
| Ďalšie funkcie | Senzor stmievania |
Ďalšie informácie o produkte
- Orientačné a nočné svetlo s tlmeným senzorom a farebnou zmenou pre bábätká, deti a dospelých, ktorí potrebujú osvetlenie na úrovni podlahy – na použitie v detských izbách, kúpeľniach a spálňach, chodbách, schodiskách, pivniciach a pod.
- Veľmi jemné, príjemné svetlo na orientáciu v tme
- Nočné svetlo pre deti: upokojuje detské strachy a zároveň slúži ako svetlo na spanie pre bábätká
- Taktiež vhodné ako svetlo na zdriemnutie a na osvetlenie pri podlahe a pod posteľou
- Upokojujúce svetlo: tlmené osvetlenie do spální alebo detských izieb
- Nechaj svietiť zásuvkové svetlo vo svojej obľúbenej farbe: namiesto predvolených zmien farieb si jednoducho vyber inú RGB farbu stlačením tlačidla
Rozsah dodávky
- 1 „Farebná“ LED nočná lampa
- 1 rýchly prehľad
- 1 bezpečnostné pokyny
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review