LED nočné svetlo "Cozy" do zásuvky, multisenzor, stmievateľné, teplá biela
00223508
Orientačné a nočné svetlo s tlmeným senzorom pre bábätká, deti a dospelých, ktorí potrebujú osvetlenie na úrovni podlahy – na použitie v detských izbách, kúpeľniach a spálňach, chodbách, schodiskách, pivniciach a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Nastaviteľný viacsenzorový systém
Prispôsobiť sa individuálnym požiadavkám: Nastaviť multisenzor nočného svetla pomocou vypínača, buď ako pohybový alebo súmrakový senzor, alebo ako vypínač - Funkciu senzora určiť sami
Mäkké osvetlenie
Príjemné, nepriame svetlo: LED nočné svetlo vytvára harmonickú, upokojujúcu atmosféru vďaka jemnému svetlu a zaručuje jemné osvetlenie bez oslnenia
Stmievateľné LED nočné svetlo
Dokonalá svetelná nálada cez dotykový senzor: Nastavte jas nočného svetla podľa svojich potrieb – od mäkkého, upokojujúceho svetla po silnejšie osvetlenie pre lepšiu orientáciu
Pamäťová funkcia
Nastavenie zostáva: Nočné svetlo uchováva poslednú vybranú jasnosť – aj keď bolo medzitým vypnuté
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 5.8 cm |
| Rozmer - šírka | 7 cm |
| Rozmer - výška | 7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Životnosť | 50000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplé svetlo - 2700 K |
Ďalšie informácie o produkte
- Orientačné a nočné svetlo s tlmeným senzorom pre bábätká, deti a dospelých, ktorí potrebujú osvetlenie na úrovni podlahy – na použitie v detských izbách, kúpeľniach a spálňach, chodbách, schodiskách, pivniciach a pod.
- Veľmi jemné, príjemné svetlo na orientáciu v tme
- Nočné svetlo pre deti: upokojuje detské obavy a zároveň slúži ako svetlo na spanie pre bábätká
- Vhodné aj ako svetlo na zdriemnutie a na osvetlenie pri podlahe a pod posteľou
- Upokojujúce svetlo: tlmené osvetlenie do spální alebo detských izieb
- Energeticky úsporné nočné svetlo do vnútorných zásuviek, s dlhou životnosťou
Rozsah dodávky
- 1 „Pohodlné“ LED nočné svetlo
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review