LED nočné svetlo "Cozy", so snímačom pohybu a súmraku, na batérie, 3 kusy
00223502
Orientačné a nočné svetlo na batérie na osvetlenie schodísk, skríň, vitrín alebo osvetlenie na úrovni zeme v chodbách, kúpeľniach či spálňach so senzorom pohybu a súmraku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Pohybový detektor s twilight senzorom
Pohybový senzor so senzorom súmraku a automatickým vypnutím pre cielené osvetlenie: Nočné svetlo reaguje na pohyb v tme a automaticky sa zapne - Orientačné svetlo svieti približne 20 sekúnd po aktivácii
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 240 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 6.4 cm |
| Rozmer - šírka | 4.4 cm |
| Rozmer - výška | 2.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Životnosť | 50000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplé svetlo - 2700 K |
Ďalšie informácie o produkte
- Orientačné a nočné svetlo na batérie na osvetlenie schodísk, skríň, vitrín alebo osvetlenie na úrovni zeme v chodbách, kúpeľniach či spálňach so senzorom pohybu a súmraku
- Veľmi jemné, príjemné svetlo na orientáciu v tme
- Pohybový senzor s uhlom zachytenia 120° a dosahom max. 5 m
- Úsporné orientačné svetlo do interiéru s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou
- Flexibilné umiestnenie vďaka montážnej sade: napríklad pripevni nočné svetlo na stenu pomocou samolepiacich montážnych platničiek a ľahko ho znovu odstráň, keď budeš chcieť vymeniť batériu
Rozsah dodávky
- 3 LED nočné svetlá „Cozy“
- 9 AAA mikro batérií
- 3 lepiace montážne platničky
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review