LED nočné svetlo do zásuvky, 1x USB-A, 1x USB-C, senzor súmraku, teplá biela
00223506
Energeticky úsporné LED nočné a orientačné svetlo s tlmeným senzorom súmraku, integrovanou funkciou nabíjania USB-A a USB-C na použitie v detských izbách, chodbách, pivniciach a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
S dvoma USB nabíjacími zásuvkami
S 1x USB-A konektorom a 1x USB-C konektorom: ideálne pre všetky zariadenia nabíjané a ovládané cez USB, napr. tablet, smartfón, napájací zdroj, konzola
Podporuje dodávanie energie a rýchle nabíjanie
Rýchle nabíjanie cez USB zásuvku: podporuje technológie Power Delivery a Fast Charge, čo zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie, rýchlejšie než pri bežných nabíjacích technológiách
Senzor súmraku
Integrovaný senzor súmraku zapína a vypína nočné svetlo nezávisle podľa svetelných podmienok
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 6.5 cm |
| Rozmer - šírka | 4.9 cm |
| Rozmer - výška | 6.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Životnosť | 50000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplé svetlo - 3000 K |
Ďalšie informácie o produkte
- Energeticky úsporné LED nočné a orientačné svetlo s tlmeným senzorom súmraku, integrovanou funkciou nabíjania USB-A a USB-C na použitie v detských izbách, chodbách, pivniciach a pod.
- Veľmi jemné, príjemné svetlo na orientáciu v tme
- Úsporné nočné svetlo do vnútorných zásuviek s dlhou životnosťou
- Napájanie ďalších elektronických zariadení cez integrované USB-A a USB-C pripojenia (dvojité napájanie)
Rozsah dodávky
- 1 LED nočné svetlo
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo používateľskú príručku svojho zariadenia, prípadne kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie podporuje PD (Power Delivery).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review