LED nočné svetlo "Edge" do zásuvky, nočný senzor, teplé svetlo
00223494
Nočné a orientačné svetlo v teplom žltom tóne s úspornou LED na osvetlenie blízko podlahy do detských izieb, kúpeľní a spální, chodieb, schodísk, pivníc a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Snímač jasu
Snímač jasu reaguje na svetelné podmienky: automaticky zapne nočné svetlo v tme a vypne, keď je jasné
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 7 cm |
| Rozmer - šírka | 6 cm |
| Rozmer - výška | 6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba nočného svetla | 0.28 W |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Životnosť | 30000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplá biela - 3378 K |
| Ďalšie funkcie | Senzor stmievania |
Ďalšie informácie o produkte
- Nočné a orientačné svetlo v teplom žltom tóne s úspornou LED na osvetlenie blízko podlahy do detských izieb, kúpeľní a spální, chodieb, schodísk, pivníc a pod.
- Integrovaný súmrakový senzor reaguje nezávisle na aktuálnom osvetlení v miestnosti a podľa toho reguluje nočné osvetlenie
- Veľmi nenápadné, príjemné svetlo (teplá biela až žltá, 3000 K) na orientáciu v tme, odstraňuje detské strachy
- Úsporné nočné svetlo do vnútorných zásuviek, ktoré je špeciálne nasmerované na podlahu, aby neoslňovalo oči – aj pri zásuvkách umiestnených vyššie
- Vhodné do spální a detských izieb, chodieb, priechodov, schodísk, pivníc, garáží alebo aj ako svetlo na zdriemnutie a pre domácu kinovú atmosféru
- Na rozdiel od bežných žiaroviek má svetelná dióda oveľa dlhšiu životnosť a takmer nevydáva teplo, čo zaručuje bezpečné používanie
Rozsah dodávky
- 1 nočné svetlo "Edge"
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v priestoroch, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt v mokrom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Produkt smie byť napájaný len zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
- Svetelný zdroj tohto svietidla nie je vymeniteľný; keď svetelný zdroj dosiahne koniec svojej životnosti, treba vymeniť celé svietidlo.
- Tento produkt nie je vhodný na osvetlenie miestností v domácnosti.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
Upozornenie
- Používaj produkt len v zásuvke, ktorá je na to schválená. Zásuvka musí byť umiestnená blízko produktu a ľahko prístupná.
- Pri použití viaczásuvky dbaj na to, aby pripojené spotrebiče neprekročili povolený celkový príkon.
- Odpoj produkt zo siete, ak ho dlhší čas nepoužívaš.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review