LED nočné svetlo "Mobile", stmievateľné, dobíjateľné, IP44
00223500
Nabíjateľné mobilné nočné a orientačné svetlo na osvetlenie detských izieb, kúpeľní a spální, atď., tiež vhodné ako náladové svetlo do interiéru aj exteriéru
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Batéria pre plnú pohyblivosť
Plná mobilita vďaka prevádzke na batériu: batériu je možné nabíjať cez USB-C kábel
Náhradné batérie
Nefunguje, neexistuje: Keď je batéria úplne vybitá, dáme vám novú – aby ste nemuseli zbytočne vyhadzovať produkty alebo kupovať nové len preto, že batéria slabne
Individuálny výber farieb
Rôznorodý výber farieb s režimom zmeny farby: či už ohnivo červená, upokojujúca modrá, šťavnatá zelená alebo farebná zmena – vyberte si správnu farbu z širokého spektra podľa svojho vkusu
Stmievateľné LED nočné svetlo
Dokonalá svetelná nálada cez dotykový senzor: Nastavte jas nočného svetla podľa svojich potrieb – od mäkkého, upokojujúceho svetla po silnejšie osvetlenie pre lepšiu orientáciu
Pamäťová funkcia
Nastavenie zostáva: Nočné svetlo ukladá posledné zvolené nastavenie – aj keď bolo medzi tým nočné svetlo vypnuté
Časovač na spánkový sprievod
Jemne zaspávajte: Nočné svetlo sa automaticky vypne po 30 minútach svetla
IP44 - odolný proti striekaniu
Či už ide o pavilón, terasu alebo stan: Vďaka ochrane proti striekajúcej vode (IP44) vytvára mobilné nočné svetlo atmosférickú atmosféru osvetlenia v chránenom vonkajšom priestore
Nastavenie farebnej teploty
Od útulného po aktívne: Vyberte si obľúbený odtieň bielej z 3000, 4000 alebo 5000K a zapnite teplé svetlo na zaspávanie alebo studené svetlo na čítanie nahlas
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (DC) | 5 V |
| Farebne nastaviteľný svetelný zdroj | Áno |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Max. výdrž akumulátora | 3 h |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba svetla | Viacfarebné Teplá biela Modrá Zelená Červená Neutrálna biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 98 mm |
| Rozmer - výška | 120 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stolové svietidlo |
| Vhodná pre stmievače | Áno |
| Trieda IP ochrany | IP44 (ochrana proti špliechajúcej vode) |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplé svetlo - 3000 K Neutrálne svetlo - 4000 K Neutrálne svetlo - 5000 K |
Ďalšie informácie o produkte
- Nabíjateľné mobilné nočné a orientačné svetlo na osvetlenie detských izieb, kúpeľní a spální, atď., tiež vhodné ako náladové svetlo do interiéru aj exteriéru
- Veľmi jemné, príjemné svetlo na orientáciu v tme
- Nočné svetlo sa dá ľahko prenášať vďaka rukoväti – ideálne na nočné výlety, napríklad pri kempovaní v záhrade alebo na kempe
- Nízka spotreba energie vďaka LED dióde
Rozsah dodávky
- 1 nočná lampa „Mobile“
- 1 kábel USB-C
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review