LED nočné svetlo so zásuvkou, 2× USB, pohybový senzor
00223507
Orientácia na úsporu energie a nočné svetlo s pohybovým senzorom, súmrakovým senzorom a 2x USB-A nabíjacou funkciou – s zvýšenou ochranou kontaktov pre použitie v detských izbách, kúpeľniach a spálňach, chodbách, schodiskách, pivniciach a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Integrovaná zásuvka
Pripojenie elektronických zariadení je vďaka integrovanej zásuvke naďalej možné bez toho, aby sa stratilo zásuvkové miesto
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
S dvoma USB-A nabíjacími zásuvkami
S dvoma integrovanými USB-A zásuvkami: ideálne pre všetky zariadenia nabíjané a ovládané cez USB, napr. tablet, smartfón, napájací zdroj, konzola
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Motion detector with twilight sensor
Motion detector with twilight sensor and automatic switch-off for targeted lighting: the night light reacts to movement in the dark and switches on automatically - orientation light illuminates for approx. 30 seconds after activation
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Energia | |
|---|---|
| Maximálny USB nabíjací prúd | 2.4 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 7.5 cm |
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - výška | 8.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba nočného svetla | 0.3 W |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Životnosť | 30000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplé svetlo - 3000 K |
| Ďalšie funkcie | Senzor pohybu Senzor stmievania Čas horenia 30 sekúnd USB-A nabíjací zásuvka Zásuvka s detskou poistkou |
Ďalšie informácie o produkte
- Orientácia na úsporu energie a nočné svetlo s pohybovým senzorom, súmrakovým senzorom a 2x USB-A nabíjacou funkciou – s zvýšenou ochranou kontaktov pre použitie v detských izbách, kúpeľniach a spálňach, chodbách, schodiskách, pivniciach a pod.
- Veľmi jemné, príjemné svetlo na orientáciu v tme
- Inteligentné nočné svetlo detekuje pohyby v tme – po 30 sekundách bez pohybu sa automaticky vypne
- LED nočné svetlo detekuje pohyby v tme s uhlom detekcie približne 120° a dosahom 2,5 m
- Úsporné nočné svetlo do vnútorných zásuviek s dlhou životnosťou
- Pripojenia pre súčasné napájanie ďalších elektronických zariadení cez integrovanú zásuvku a 2 ďalšie USB-A pripojenia 2,4 (Twin Power)
Rozsah dodávky
- 1 LED nočné svetlo
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review