LED nočné svetlo so zásuvkou, 2 USB výstupy, snímač pohybu a svetla
00223498
Úsporné LED nočné a orientačné svetlo s tlmeným senzorom, integrovanou 2-portovou USB-A nabíjacou funkciou a zásuvkou so zvýšenou ochranou kontaktov na použitie v detských izbách, chodbách, pivniciach a pod.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Integrovaná zásuvka
Pripojenie elektronických zariadení je vďaka integrovanej zásuvke naďalej možné bez toho, aby sa stratilo zásuvkové miesto
Snímač jasu a pohybu
Nočné svetlo reaguje v tme na pohyb, a potom sa automaticky zapne
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
S dvoma USB-A nabíjacími zásuvkami
S dvoma integrovanými USB-A zásuvkami: ideálne pre všetky zariadenia nabíjané a ovládané cez USB, napr. tablet, smartfón, napájací zdroj, konzola
Energeticky úsporná LED
Jednoduché, energeticky úsporné, bezpečné: nočné svetlo sa pripája do zásuvky, nízka spotreba energie vďaka LED svietiacej dióde, ktorá sa neprehrieva
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Energia | |
|---|---|
| Maximálny USB nabíjací prúd | 2.4 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 7.5 cm |
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - výška | 8.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. spotreba nočného svetla | 0.3 W |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Životnosť | 30000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Denné svetlo - 18000 K |
| Ďalšie funkcie | Senzor pohybu Senzor stmievania Čas horenia 30 sekúnd USB-A nabíjací zásuvka Zásuvka s detskou poistkou |
Ďalšie informácie o produkte
- Úsporné LED nočné a orientačné svetlo s tlmeným senzorom, integrovanou 2-portovou USB-A nabíjacou funkciou a zásuvkou so zvýšenou ochranou kontaktov na použitie v detských izbách, chodbách, pivniciach a pod.
- LED nočné svetlo detekuje pohyby v tme v uhle približne 120° na vzdialenosť 2,5 m
- Pripojenia pre súčasné napájanie ďalších elektronických zariadení cez integrovanú zásuvku a 2 ďalšie USB pripojenia 2,4 A (Twin Power)
- Úsporné nočné svetlo do vnútorných zásuviek svieti približne 30 sekúnd po aktivácii pohybom
- Svetlo má dennú bielu farbu (18000 K) a veľmi nízku spotrebu: približne 0,3 W
Rozsah dodávky
- 1 nočná lampička
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky záruky.
- Nepoužívaj produkt, ak je zjavne poškodený.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nekrč ani nepritláčaj kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa platných miestnych predpisov o odpadoch.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické zariadenia zakázané.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nikdy nezapájaj viacero kusov tohto produktu za sebou do série.
- Produkt smie byť napájaný iba zo siete, ako je uvedené na štítku s typovými údajmi.
- Tento produkt nie je vhodný na osvetlenie miestností v domácnosti.
Nebezpečenstvo elektrického šoku
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel poškodený.
- Nepokúšaj sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetky servisné práce zver do rúk kvalifikovanému odborníkovi.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review